This web page requires JavaScript to be enabled.

JavaScript is an object-oriented computer programming language commonly used to create interactive effects within web browsers.

How to enable JavaScript?

[Miss So...?]

Szukasz wyjątkowego zapachu na co dzień?  Marka Miss So...? to seria wód odświeżających inspirowanych stylem kobiet, które wykorzystują w życiu każdą okazję, a do sukcesu dążą z pasją i optymizmem. Zachowują jednocześnie kobiecy urok i czar. Kochają i żyją według własnych zasad. One są Miss So…? 

Czy Ty jesteś Miss So...?

Midnight Magic

Sprawdźcie zapach Midnight Magic z orientalną wanilią i pralinkami. Orzeźwiające nuty nektarynki i truskawki, które otwierają zapach, uzupełnione są tajemniczymi nutami orientalnej wanilii i pralinek. To bardzo smakowity zapach.

Miss So...? Midnight Magic woda odświeżająca
Miss So...? Daydream woda odświeżająca
Daydream

Zapach Miss So...? Daydream nazywa się tak nie bez powodu! Owocowe nuty granatu i gruszki, przechodzące w słodkie zapachy białej czekolady i karmelu sprawią, że poczujecie się, jakbyście mogły wszystko! Która z Was się już o tym przekonała?

Love Potion

Miss So...? Love Potion. Delikatny, kobiecy zapach, który jest słodki, jednak nie mdły. Idealny dla romantyczki!

Miss So...? Love Potion woda odświeżająca

PRODUKTY

Miss So...? Love Potion

Miss So...? Love Potion

woda odświeżająca
50 ml

Woda odświeżająca Miss So…? Love Potion z owocami leśnymi i jaśminem. Miss So…? Love Potion to zapach, który oczaruje i przyciągnie serce każdego, kto zasługuje na Twoją uwagę! Niepokorne nuty zapachowe dzikich jagód i jabłek łączą się ze zniewalającą nutą jaśminu, aby następnie odsłonić zapach drzewa sandałowego i piżma.

Miss So...? Midnight Magic

Miss So...? Midnight Magic

woda odświeżająca
50 ml

Woda odświeżająca Miss So…? Midnight Magic z orientalną wanilią i pralinkami. Z każdą kroplą wody toaletowej Miss So…? Midnight Magic przeżyjesz jeszcze raz ten magiczny moment, gdy księżyc wschodzi, a Ty czekasz na nowy dzień i czujesz, że wszystko jest możliwe. Orzeźwiające nuty nektarynki i truskawki , które otwierają zapach, uzupełnione są tajemniczymi nutami orientalnej wanilii i pralinek.

Miss So...? Secret Crush

Miss So...? Secret Crush

woda odświeżająca
50 ml

Woda odświeżająca Miss So…? Secret Crush z piwonią i piżmem. Inspirowana tajemnicą niewinnej miłości woda toaletowa Miss So… ? Secret Crush przenosi zmysły na pola pełne kwitnących piwonii i wiśni. Następnie zapach przechodzi w owocowe akordy dojrzałej moreli, by na końcu otulić skórę zapachem bursztynu i piżma.

Miss So...? Daydream

Miss So...? Daydream

woda odświeżająca
50 ml

Woda odświeżająca Miss So…? Daydream z białą czekoladą i granatem. Niech Twoje marzenia się spełnią! Zapach wody toaletowej Miss So…? Daydream otwierają nuty owocowe granatu i gruszki, przechodząc w smakowite akordy białej czekolady i karmelu, by na koniec dnia zostawić na skórze aromatyczny ślad drzewa sandałowego i bursztynu.