This web page requires JavaScript to be enabled.

JavaScript is an object-oriented computer programming language commonly used to create interactive effects within web browsers.

How to enable JavaScript?

[MBeauty - maseczki kokosowe]

Firma MBeauty Cosmetics jest dynamiczną firmą koreańską, która produkuje innowacyjne kosmetyki do zastosowania w domu oraz w profesjonalnych salonach urody. Pomimo stosunkowo krótkiej historii – 10 lat – produkty wytwarzane przez Mbeauty są znane w Azji, USA, na Bliskim Wschodzie i w Europie. Kosmetyki są doceniane zarówno przez kosmetyczki, jak i klientki prestiżowych salonów urody. MBeauty stworzyło wiele rodzajów produktów, które pomagają w głębokim nawilżaniu i odżywianiu różnych typów skóry. Wszystkie składniki są starannie wyselekcjonowane i poddawane skomplikowanym procesom obróbki by zapewnić wysoką jakość i właściwości hipoalergiczne.

Seria Kokos i Probiotyki to trzy rodzaje koreańskich maseczek, które łączy płachta z naturalnego materiału, wysokiej jakości botaniczne olejki oraz naturalny zapach. Naturalna maska na tkaninie  doskonale dopasowuje się do konturów twarzy. Tencel, z którego wykonane są maseczki to włóknina celulozowa pochodzenia roślinnego w 100% biodegradowalna. Jest chłonna, bardzo delikatna dla skóry i ma właściwości antybakteryjne.

MBeauty Cosmetics - maseczki kokosowe

PRODUKTY

 Odżywcza maska z mleczkiem kokosowym i probiotykami na tkaninie

Odżywcza maska z mleczkiem kokosowym i probiotykami na tkaninie

Probiotyki oraz mleczko kokosowe zostały połączone w celu ujędrnienia i naprawy skóry proteinami mleka, aby zapewnić jej długotrwały, zdrowy blask. Maska, dobrze przylegając do konturów twarzy, maksymalizuje dostarczanie substancji aktywnych, co powoduje zwiększenie komfortu, wzmocnienie bariery ochronnej skóry, jednocześnie nie powodując podrażnień.

 Odbudowująca maska-serum z olejkiem kokosowym i probiotykami na tkaninie

Odbudowująca maska-serum z olejkiem kokosowym i probiotykami na tkaninie

Probiotyki oraz olej kokosowy zostały połączone w jedno serum w celu odżywienia i przywrócenia skórze zbalansowanej równowagi. Maska dobrze przylega do konturów twarzy, co pomaga w pełni absorbować skórze cenne składniki. Dzięki olejkowi kokosowemu serum wnika w skórę głęboko i równomiernie, poprawia jej barierę ochronną, pozostawiając skórę zdrową i gładką.

 Nawilżająca maska „Bomba wodna” z wodą kokosową i probiotykami na tkaninie

Nawilżająca maska „Bomba wodna” z wodą kokosową i probiotykami na tkaninie

Probiotyki wraz ze składnikami wody kokosowej zostały połączone w masce „Bomba Wodna”. Dzięki tym składnikom skóra staje się nawilżona, uspokojona, głęboko odświeżona oraz wygląda zdrowo. Maska dobrze przylega do konturów twarzy, dlatego maksymalizuje dostarczanie substancji aktywnych i zwiększa komfort, jednocześnie pomaga skórze wchłonąć cenne składniki i poprawić poziom nawilżenia.