This web page requires JavaScript to be enabled.

JavaScript is an object-oriented computer programming language commonly used to create interactive effects within web browsers.

How to enable JavaScript?

[Ducati]

Ducati to włoska marka premium znana na całym świecie. Firma, która tworzy i produkuje motocykle sportowe w ekskluzywnym włoskim designie, z wyróżniającymi się detalami i doskonałą wydajnością silnika. Motocykl został zaprojektowany, aby uwodzić dlatego jest w charakterystycznym czerwonym kolorze.

Ducati motorcycle

Zapachy Ducati reprezentują dzisiejszego mężczyznę: dynamicznego, oddanego motoryzacji, który nieustannie poszukuje adrenaliny. Z połączenia sportowego ducha i świeżości powstały perfumy, intensywne i odważne jak mężczyzna, który je nosi. Podkreślają silny i zdecydowany charakter mężczyzny Ducati, zawsze szukającego elegancji i stylu.

Ducati 1926

Ducati 1926 - reklama prasowa

PRODUKTY

NOWOŚĆ
Ducati ICE

Ducati ICE

woda toaletowa
100 ml

Ducati Ice to lekki zapach o wyrazistych nutach owocowych i drzewnych. Typ zapachu: cytrusowy, aromatyczny i drzewny.
Kompozycję otwierają nuty głowy: kwaśne akordy cytryny i mandarynki oraz bergamotki.
W nucie serca nowocześnie zmiksowano akordy pelargonii, lawendy i szałwii.
Nuta bazowa to orientalna mieszanka drzewa cedrowego, wetywerii i piżma, która zapewnia komfort noszenia perfum.

Ducati Sport

Ducati Sport

woda toaletowa
100 ml

Ducati Sport to odpowiednia mieszanka zapachów orientalnych, fougere i drzewnych. Kompozycję otwierają nuty głowy: aromatyczny rozmaryn, lawenda i kwaśne akordy bergamotki. W nucie serca nowocześnie zmiksowano akordy geranium, drzewa sandałowego i liści fiołka. Nuta bazowa to delikatna mieszanka bursztynu, paczuli i wanilii, która zapewnia komfort noszenia perfum.

Ducati 1926

Ducati 1926

woda toaletowa
100 ml

Ducati 1926 należy do tej samej grupy olfaktologicznej co Bleu de Chanel. Kompozycję otwierają nuty głowy: aromatyczne, kontrastujące świeżością mandarynki i kwaśnymi akordami bergamotki. W nucie serca dominują smaczne akordy kakaowe z ponadczasową lawendą połączone z surową pelargonią. W nucie bazowej łączą się akordy majestatycznego drewna cedrowego z nutami bursztynowymi, z wanilią i fasolą tonka.