This web page requires JavaScript to be enabled.

JavaScript is an object-oriented computer programming language commonly used to create interactive effects within web browsers.

How to enable JavaScript?

[Body Mist by So...?]

Marka So...? została stworzona w Wielkiej Brytanii i od kilku lat odnosi sukcesy na wielu światowych rynkach. Stała się kultowa wśród nastolatek i młodych kobiet ponieważ kreuje produkty zgodne z trendami oraz jest aktywna w mediach społecznościowych. Odkryj pełną gamę mgiełek do ciała So...? Od słodkich i owocowych zapachów aż po świeże, kwiatowe nuty. Mgiełka wystarczy na ponad 600 aplikacji a butelka o pojemności 100 ml idealnie pasuje do torebki, kosmetyczki, plecaka czy walizki. Noś mgiełkę przy sobie przez cały dzień i odświeżaj  skórę gdy tylko masz ochotę.

Watermelon
So...? Watermelon

So...? mgiełka do ciała Watermelon to musujący, orzeźwiający koktajl zapachowy, który otwierają soczyste nuty arbuza, wzmocnione świeżymi akordami malin i kwiatu jabłoni. Zapach idealny do noszenia na każdą okazję!

So...? Vanilla Milkshake body mist
So...? Strawberry And Cream body mist
Strawberry
So...? Strawberry And Cream

Każdy zapach można stosować samodzielnie lub miksować i dobierać zapachy w zależności od nastroju i okazji.
Zaprojektuj własny, ulubiony zapach i bądź wyjątkowa.

Rose
So...? Fresh Floral

Ciesz się aromatem kwitnących kwiatów i owoców w dowolnym miejscu i czasie. Mgiełka wystarczy na ponad 600 aplikacji a butelka o pojemności 100ml idealnie pasuje do torebki czy plecaka. Noś mgiełkę przy sobie przez cały dzień o odświeżaj skórę, gdy tylko masz ochotę.

So...? Fresh Floral body mist

PRODUKTY

So...? Peony Petals

So...? Peony Petals

mgiełka do ciała
100 ml

Pachniesz świeżym aromatem delikatnych nut kwiatowych dzięki wyjątkowej mgiełce do ciała So…? Peony Petals. Zapach otwierają owocowe nuty soczystej brzoskwini, piwonii oraz akordy morskie. Nuty kwiatów wiśni, bursztynu i drzewa cedrowego dopełniają ten kobiecy zapach. Prawdziwa kwiatowa fantazja! Odkryj pełną gamę dziesięciu mgiełek do ciała So…? Od słodkich i owocowych zapachów aż po świeże, kwiatowe nuty. Mgiełka 100 ml wystarczy na ponad 600 aplikacji.

So...? Strawberry & Cream

So...? Strawberry & Cream

mgiełka do ciała
100 ml

Zapach zainspirowany letnimi deserami to orzeźwiająca mieszanka soczystej truskawki, słodkiej wanilii i schłodzonej bitej śmietany. Pyszny dodatek do torebki! Odkryj pełną gamę dziesięciu mgiełek do ciała So…? Od słodkich i owocowych zapachów aż po świeże, kwiatowe nuty. Mgiełka 100 ml wystarczy na ponad 600 aplikacji.

So...? Sparkling Tea

So...? Sparkling Tea

mgiełka do ciała
100 ml

Mgiełka do ciała So…? Sparkling Tea oferuje orzeźwiające akordy zielonej herbaty, które łączą się z nutami bergamotki i mandarynki. Lekka butelka idealnie nadaje się do torebki, byś mogła używać swojej mgiełki w ciągu dnia, kiedy tylko zechcesz. Odkryj pełną gamę dziesięciu mgiełek do ciała So…? Od słodkich i owocowych zapachów aż po świeże, kwiatowe nuty. Mgiełka 100 ml wystarczy na ponad 600 aplikacji.

So...? Vanilla Milkshake

So...? Vanilla Milkshake

mgiełka do ciała
100 ml

Świeży i przyjemny zapach mgiełki do ciała z klasycznymi nutami słodkiej wanilii uzupełniony został kuszącą mieszanką brzoskwini i śliwki. Odkryj pełną gamę dziesięciu mgiełek do ciała So…? Od słodkich i owocowych zapachów aż po świeże, kwiatowe nuty. Mgiełka 100 ml wystarczy na ponad 600 aplikacji.

So...? Musk

So...? Musk

mgiełka do ciała
100 ml

Szukasz eleganckiego zapachu na co dzień? Poznaj So…? Musk – wyrafinowany zapach z nutami bergamotki, drzewa sandałowego i pudrowego piżma o ciepłym, eleganckim aromacie. To energetyczny kobiecy zapach zamknięty w poręcznej butelce. Odkryj pełną gamę dziesięciu mgiełek do ciała So…? Od słodkich i owocowych zapachów aż po świeże, kwiatowe nuty. Mgiełka 100 ml wystarczy na ponad 600 aplikacji.

So...? Fresh Floral

So...? Fresh Floral

mgiełka do ciała
100 ml

Intensywna mieszanka akordów brzoskwini i kwiatów piwonii tworzy cudownie świeży, kwiatowy zapach. Ciesz się aromatem lata w dowolnym miejscu i czasie. Odkryj pełną gamę dziesięciu mgiełek do ciała So…? Od słodkich i owocowych zapachów aż po świeże, kwiatowe nuty. Mgiełka 100 ml wystarczy na ponad 600 aplikacji.