This web page requires JavaScript to be enabled.

JavaScript is an object-oriented computer programming language commonly used to create interactive effects within web browsers.

How to enable JavaScript?

[Bespoke LONDON Woman]

ZAPACH JAK NA ZAMÓWIENIE!
Po udanej premierze BESPOKE LONDON dla mężczyzn w 2020 roku, marka rozszerzyła swoją ofertę tak, by była atrakcyjna dla każdego.
Bespoke London Women to kolekcja zapachów stworzona z myślą o odważnej kobiecie, całkowicie odpowiedzialnej
za swoje przeznaczenie, emanującej pewnością siebie w dyskretny i wyrafinowany sposób.

Kobieta Bepoke London nie potrzebuje zapachu, by być pewna siebie lub by się określić. Używa zapachu, by portretować swoją naturę, kreować własną rolę w społeczeństwie, w pełni kontrolując swój wizerunek - dyskretny, ale jednocześnie wyrafinowany.

Bergamot And Rose Musk EDP
Mandarin Praline And White Flowers EDP

Grafika została zaprojektowana w eleganckich, prostych liniach. Flakon stworzony z grubego szkła o zakrzywionej linii wyraża siłę kobiecości. Dostępne w czterech wyjątkowych zapachach – wody perfumowane 100 ml mogą być stosowane na co dzień lub na wyjątkowe okazje.

PRODUKTY

BESPOKE Woman Spiced Pear & Warm Amber

BESPOKE Woman Spiced Pear & Warm Amber

woda perfumowana
100 ml

Niezależnie od tego, czy masz go na sobie w biurze lub gdy biegasz w parku woda perfumowana Spiced Pear & Warm Amber będzie najbardziej odpowiednim wyborem. Zapach otwierają ciepłe akordy gruszki, cynamonu i truskawki przechodzące w kwiat pomarańczy, jaśmin, paczulę i wetiwer. To wyrafinowany zapach, który jest na tyle subtelny, że może towarzyszyć Ci przez cały dzień. Zawiera również nuty wanilii, bursztynu i miękkiego, ciepłego piżma.

BESPOKE Woman Salted Caramel & Water Lilies

BESPOKE Woman Salted Caramel & Water Lilies

woda perfumowana
100 ml

Uzupełnij każdy strój odrobiną wody perfumowanej Salted Caramel & Water Lilies. Wykorzystaj dawkę pewności siebie jaką daje Ci ten silny zapach. Kompozycję otwiera bukiet skomponowany z akordów moreli, śliwek i akcentów mlecznych, by następnie przejść w zapach lilii wodnych. W nucie bazowej połączono wanilię, piżmo i kokos.

BESPOKE Woman Mandarin Praline & White Flowers

BESPOKE Woman Mandarin Praline & White Flowers

woda perfumowana
100 ml

Niezależnie od tego, czy masz gorącą randkę, czy też wychodzisz w pojedynkę zrób to stylowo z wodą perfumowaną Mandarin Praline & White Flowers. Kompozycja kusi urzekającymi nutami jabłka, mandarynki i orzecha laskowego, które doskonale łączą się akordem jaśminu, irysa i tuberozy. Zapach finalizują ciekawe nuty pralinek, paczuli i bursztynu.

BESPOKE Woman Bergamot & Rose Musk

BESPOKE Woman Bergamot & Rose Musk

woda perfumowana
100 ml

Owocowy bukiet zapachowy Bergamot & Rose Musk jest pełen wyraźnych, czystych nut bergamotki, gruszki i czarnej porzeczki. Zapewni Ci dobry start, którego potrzebujesz, aby rozpocząć dzień. Zapach uzupełniony jest nutami jaśminu, róży i wanilii, które pomogą Ci się zrelaksować na koniec dnia. Zawiera również nuty białego piżma i fasoli tonka.