This web page requires JavaScript to be enabled.

JavaScript is an object-oriented computer programming language commonly used to create interactive effects within web browsers.

How to enable JavaScript?

[MBeauty - maseczki i płatki na folii]

Firma MBeauty Cosmetics jest dynamiczną firmą koreańską, która produkuje innowacyjne kosmetyki do zastosowania w domu oraz w profesjonalnych salonach urody. Pomimo stosunkowo krótkiej historii – 10 lat – produkty wytwarzane przez Mbeauty są znane w Azji, USA, na Bliskim Wschodzie i w Europie. Kosmetyki są doceniane zarówno przez kosmetyczki, jak i klientki prestiżowych salonów urody. MBeauty stworzyło wiele rodzajów produktów, które pomagają w głębokim nawilżaniu i odżywianiu różnych typów skóry. Wszystkie składniki są starannie wyselekcjonowane i poddawane skomplikowanym procesom obróbki by zapewnić wysoką jakość i właściwości hipoalergiczne.

MBeauty Cosmetics - złota maska i płatki na folii

Serię złotych, srebrnych masek i płatków łączy tkanina ze specjalnej folii, 24-karatowe złoto, srebro oraz wysokiej jakości olejki i witaminy. Trójwarstwowa struktura maski zapobiega odparowywaniu odżywczych składników dając efekt sauny. Wierzchnia warstwa maski została pokryta złotym lub srebrnym filmem. Pod spodem znajduje się włóknina typu spunlace o składzie 50% cupro i 50% Tencel.  Tencel, to włóknina celulozowa pochodzenia roślinnego w 100% biodegradowalna. Jest chłonna, bardzo delikatna dla skóry i ma właściwości antybakteryjne.

PRODUKTY

 Złota maska na folii z kolagenem

Złota maska na folii z kolagenem

Złota maska na folii ujędrnia i uelastycznia zmęczoną cerę. Trójwarstwowa struktura maski zapobiega odparowywaniu odżywczych składników takich jak kwas hialuronowy, kolagen, koenzym Q10, adenozyna, ekstrakt z soi, które lepiej wnikają w głąb skóry.

 Złote płatki pod oczy na folii z kolagenem

Złote płatki pod oczy na folii z kolagenem

Złote płatki na folii ujędrniają i uelastyczniają szarą skórę pod oczami. Trójwarstwowa struktura płatków zapobiega odparowywaniu odżywczych składników takich jak kwas hialuronowy, kolagen, koenzym Q10, adenozyna, ekstrakt z soi, które lepiej wnikają w głąb skóry.

 Srebrne płatki pod oczy na folii z witaminą C

Srebrne płatki pod oczy na folii z witaminą C

Srebrne płatki pod oczy na folii rozświetlają, energetyzują i ujędrnią szarą skórę pod oczami. Trójwarstwowa struktura płatków zapobiega odparowywaniu odżywczych składników takich jak wit. C, wit.B3, zielona herbata, ekstrakt z morwy, które lepiej wnikają w głąb skóry.