This web page requires JavaScript to be enabled.

JavaScript is an object-oriented computer programming language commonly used to create interactive effects within web browsers.

How to enable JavaScript?

[Tokidoki]

Tokidoki to marka inspirowana stylem japońskim stworzona w 2005 roku przez włoskiego artystę Simone Legno. Tokidoki po japońsku oznacza „czasami”. Legno, który od zawsze kochał Japonię i fascynował się kulturami świata, wybrał to słowo, ponieważ uważa, że „każdy czeka na moment w życiu, który przypadkowo zmieni jego los”.

Tokidoki world
Tokidoki logo

Wszechświat Tokidoki składa się z wielu postaci z różnych serii, z których każda ma swoją własną unikalną historię. Wszystkie wizerunki oparte są na przyciągającej wzrok estetyce japońskiej. Od czasu debiutu w 2005 roku Tokidoki gromadzi rzeszę fanów swoich kultowych bohaterów i zaistniała jako globalna marka. Zabawne postaci Tokidoki przeprowadzą Was przez świat słodkich, świeżych zapachów. Wejdź w świat Tokidoki inspirowany Japonią!

Tokidoki Moofia
TOkidoki space

Linia wód toaletowych Tokidoki laureatem prestiżowej nagrody

Tokidoki - award

PRODUKTY

Tokidoki Latte

Tokidoki Latte

woda toaletowa
50 ml

Zapach kwiatowy z akordami wanilii, przypraw i kawy Nuta głowy: gruszka, kwiaty pomarańczy, czerwony pieprz Nuta serca: jaśmin, mielona kawa, karmel Baza: drewno cedrowe, paczula, wanilia, pralinki

Tokidoki Strawberry Milk

Tokidoki Strawberry Milk

woda toaletowa
50 ml

Zapach kwiatowo-owocowy z akordem karmelowym i bursztynowym Nuta głowy: czarna porzeczka, frezja, orchidea, gruszka Nuta serca: irys, kwiat pomarańczy, jaśmin Baza: fasolka, paczula, kandyzowany cukier