This web page requires JavaScript to be enabled.

JavaScript is an object-oriented computer programming language commonly used to create interactive effects within web browsers.

How to enable JavaScript?

[Aoura - wody perfumowane]

Poczuj swoją AURĘ!
Odkryj serię eleganckich wód perfumowanych i mgiełek do ciała, które uwalniają bogatą mieszankę aromatów.
Wybierz zapach, który najbardziej pasuje do Twojej wewnętrznej i zewnętrznej energii – zapach niepowtarzalny i dopasowany do Ciebie.

Twoja AURA jest określona przez energię Twojego ciała, otaczającą Cię atmosferę tajemniczości oraz równowagę w subtelnych znakach natury... lub po prostu zapachem, który przemawia do Twojej zmysłowej duszy.
AOURA LONDON jest idealną propozycją dla kobiety lubiącej zapach efektowny, elegancki, z nutą tajemniczości a jednocześnie wyjątkowo kobiecy.

Aoura Midnight Passion And Hot Cherry
Aoura Pretty Woman And Hot Cherry

AOURA LONDON to marka wyrafinowana, wyrazista, naturalnie elegancka i odkrywająca na nowo tajemnice mistycyzmu. Zapach został zamknięty we flakonie z kolorowego szkła z fasetami i złoceniami. Intensywne i energetyczne kolory flakonów inspirują jak drogocenne szlachetne kamienie. Czarna, błyszcząca nakrętka ze złotym pierścieniem stanowi wyjątkowe dopełnienie całości.

PRODUKTY

NOWOŚĆ
Aoura Midnight Passion

Aoura Midnight Passion

mgiełka do ciała
220 ml

Przeżyj przygodę z prawdziwym kwiatowo-bursztynowym zapachem gourmand mgiełki do ciała Aoura Midnight Passion z kuszącymi nutami gorzkiej pomarańczy i anyżu. Rozkoszuj się zapachem róży i migdałów zanim stracisz poczucie czasu. W nucie bazowej otul się akordami fasoli tonka, kremowej wanilii i drzewa sandałowego.

NOWOŚĆ
Aoura Pretty Woman

Aoura Pretty Woman

mgiełka do ciała
220 ml

Delikatny zapach mgiełki do ciała Aoura Pretty Woman uwalnia zachwycającą kwiatową i korzenną melodię z nut bergamotki i gruszki. W kobiecej nucie serca rozkwitają płatki róż i orzeźwiająca woda różana. Następnie wyczuwamy słodkie nuty wanilii z akordami piżma i paczuli, które ukazują wewnętrzne piękno i pewność siebie każdej kobiety.

NOWOŚĆ
Aoura Love Rush

Aoura Love Rush

mgiełka do ciała
220 ml

Mgiełka do ciała Aoura Love Rush to owocowa, orientalna kompozycja z nutą wanilii, która przypomina o tym, jak wspaniale jest się zakochać. Ten zapach otwierają nuty bergamotki, czarnej porzeczki i gruszki, by uchwycić emocje związane z zauroczeniem. W nucie bazowej daj się ponieść akordom praliny, paczuli i bursztynu. Załóż swoją ulubioną sukienkę, spryskaj się tym zapachem i ruszaj na randkę.

Aoura Love Rush

Aoura Love Rush

woda perfumowana
100 ml

Woda perfumowana Aoura Love Rush to owocowa, orientalna kompozycja z nutą wanilii, która przypomina o tym, jak wspaniale jest się zakochać. Ten zapach otwierają nuty bergamotki, czarnej porzeczki i gruszki, by uchwycić emocje związane z zauroczeniem. W nucie bazowej daj się ponieść akordom praliny, paczuli i bursztynu. Załóż swoją ulubioną sukienkę, spryskaj się tym zapachem i ruszaj na randkę.

Aoura Pretty Woman

Aoura Pretty Woman

woda perfumowana
100 ml

Delikatny zapach wody perfumowanej Aoura Pretty Woman uwalnia zachwycającą kwiatową i korzenną melodię z nut bergamotki i gruszki. W kobiecej nucie serca rozkwitają płatki róż i orzeźwiająca woda różana. Następnie wyczuwamy słodkie nuty wanilii z akordami piżma i paczuli, które ukazują wewnętrzne piękno i pewność siebie każdej kobiety.

Aoura Hot Cherry

Aoura Hot Cherry

woda perfumowana
100 ml

Woda perfumowana Aoura Hot Cherry to kompozycja orientalno - owocowa, która przemówi do Twojej zmysłowej duszy. Ten zniewalający zapach otwierają nuty grejpfruta, mango i bergamotki, przechodząc w akordy wiśni zmieszanej z jaśminem i tuberozą. W finale zapach uwalnia aromaty praliny i bursztynu, dając poczucie ciepła i zmysłowości.

Aoura Secret Envy

Aoura Secret Envy

woda perfumowana
100 ml

Odkryj swoje pragnienia dzięki wodzie perfumowanej Aoura Secret Envy. Ten uwodzicielski i tajemniczy zapach otwierają owocowe nuty gruszki i bergamotki. W nucie serca rozkwita konwalia, wetyweria i jaśmin. W finale - zapach wzbogacony o drzewną bazę wanilii i paczuli – odsłoni sekret Twojego piękna.

Aoura Midnight Passion

Aoura Midnight Passion

woda perfumowana
100 ml

Przeżyj przygodę z prawdziwym kwiatowo-bursztynowym zapachem gourmand wody perfumowanej Aoura Midnight Passion z kuszącymi nutami gorzkiej pomarańczy i anyżu. Rozkoszuj się zapachem róży i migdałów zanim stracisz poczucie czasu. W nucie bazowej otul się akordami fasoli tonka, kremowej wanilii i drzewa sandałowego.