This web page requires JavaScript to be enabled.

JavaScript is an object-oriented computer programming language commonly used to create interactive effects within web browsers.

How to enable JavaScript?

[Escentuals - wody perfumowane]

ESCENTUALS to coś więcej niż zapach, to przyjemny sposób na życie.
Wyraź swoją niezależność i kreatywność!
#ShowMeYourEscentuals

Świat pędzi do przodu - szybkie tempo i ciągłe zmiany, ale my też lubimy się zmieniać. Dobierz zapach, który możesz modyfikować w zależności od Twojego nastroju - można go nosić samodzielnie lub komponować z innymi wariantami.

Aoura Midnight Passion And Hot Cherry
Aoura Pretty Woman And Hot Cherry

Niezależnie od tego, czy masz ochotę na słodką nutę, kwiatową czy zupełnie inną, miksowanie wód perfumowanych Escentuals daje nieograniczone możliwości.

PRODUKTY

NOWOŚĆ
Escentuals Green Tea

Escentuals Green Tea

woda perfumowana
100 ml

Poczuj się świeżo z wodą perfumowaną Escentuals Green Tea. Ten ożywczy zapach otwierają czyste nuty frezji i mandarynki, które prowadzą do nuty serca z kardamonem i osmantusem. Ten relaksujący zapach zamykają delikatne nuty cedru i piżma.

NOWOŚĆ
Escentuals White Musk

Escentuals White Musk

woda perfumowana
100 ml

Zmysłową i kojącą wodę perfumowaną Escentuals White Musk otwierają owocowe nuty mandarynki i brzoskwini. Nuta serca zawiera delikatne i radosne akordy konwalii i jaśminu, a w nucie bazowej otuli Cię piżmo waniliowe.

NOWOŚĆ
Escentuals Candy

Escentuals Candy

woda perfumowana
100 ml

Cudownie kusząca woda perfumowana Escentuals Candy. Ten inspirowany cukierkami zapach otwierają maliny, brzoskwinie i nuty kandyzowanego jabłka. W nucie serca aromaty konwalii i drzewa sandałowego przechodzą w akordy czekolady i wanilii.

NOWOŚĆ
Escentuals Vanilla

Escentuals Vanilla

woda perfumowana
100 ml

Zgodnie ze swoją nazwą, woda perfumowana Escentuals Vanilla to zapach pełen pysznych, kremowych aromatów wanilii. Akcenty brzoskwini i śliwki dodają lekko owocowego charakteru, a róża dopełnia pudrową nutę serca. Zapach zamyka bogata baza waniliowa.

NOWOŚĆ
Escentuals Peony

Escentuals Peony

woda perfumowana
100 ml

Świeżą i delikatną wodę perfumowaną Escentuals Peony otwierają lekkie nuty cytrusów, frezji i jaśminu. W nucie serca rozwija się zapach piwonii uzupełnionej subtelnymi owocowymi nutami wiśni i moreli. Piżmowa baza została zbalansowana nutami bursztynu i drewna.

NOWOŚĆ
Escentuals Lychee

Escentuals Lychee

woda perfumowana
100 ml

Pełną świeżych, owocowych nut zapachowych wodę perfumowaną Essentials Lychee otwierają nuty bergamotki i delikatne wodne akordy. W nucie serca pachnie liczi zatopione w kwiatowych aromatach róży i frezji, przechodząc w delikatną, słodką bazę z piżma i wanilii.