This web page requires JavaScript to be enabled.

JavaScript is an object-oriented computer programming language commonly used to create interactive effects within web browsers.

How to enable JavaScript?

[MBeauty - platki oczyszczajace]

Firma MBeauty Cosmetics jest dynamiczną firmą koreańską, która produkuje innowacyjne kosmetyki do zastosowania w domu oraz w profesjonalnych salonach urody. Pomimo stosunkowo krótkiej historii – 10 lat – produkty wytwarzane przez Mbeauty są znane w Azji, USA, na Bliskim Wschodzie i w Europie. Kosmetyki są doceniane zarówno przez kosmetyczki, jak i klientki prestiżowych salonów urody. MBeauty stworzyło wiele rodzajów produktów, które pomagają w głębokim nawilżaniu i odżywianiu różnych typów skóry. Wszystkie składniki są starannie wyselekcjonowane i poddawane skomplikowanym procesom obróbki by zapewnić wysoką jakość i właściwości hipoalergiczne.

MBeauty Cosmetics - płatki oczyszczające

Seria trzech oczyszczających płatków do twarzy, które idealnie oczyszczają skórę, dostarczają odżywczych składników, dodają cerze blasku oraz złuszczają martwy naskórek. Każdy płatek działa dwu-fazowo ponieważ ma dwustronną budowę. Użycie odpowiedniej strony płatka zapewnia dokładne oczyszczenie oraz dodatkowy efekt pielęgnacyjny w zależności od wybranego wariantu. Płatki oczyszczające można stosować nie tylko w domu, ale również przydadzą się w podróży.

PRODUKTY