This web page requires JavaScript to be enabled.

JavaScript is an object-oriented computer programming language commonly used to create interactive effects within web browsers.

How to enable JavaScript?

[So...? Vibin' - produkty]
So...? Vibin' Chillin'

So...? Vibin' Chillin'

mgiełka do ciała
140 ml

Kiedy masz ochotę na bycie w towarzystwie, jesteś pewna siebie i chcesz podobać się wszystkim wokół ciebie! Ten świeży, owocowo-kwiatowy zapach otwierają nuty zapachowe brzoskwini, gujawy i jaśminu. W nucie serca pachnie kobieca piwonia i frezja z lekko słodką i drzewną bazą składającą się z akordów wanilii, piżma i drzewa sandałowego.

So...? Vibin' Not Today

So...? Vibin' Not Today

mgiełka do ciała
140 ml

Kiedy twój nastrój jest buntowniczy i niezależny - żyjesz według własnych zasad, Dziewczyno Ty to masz! Ten zmysłowy piżmowo-owocowo-kwiatowy zapach otwierają delikatnie nuty miodowego melona, arbuza i liczi, po czym w nucie serca odsłania się bukiet kwiatów jaśminu, róży i ylang ylang. Natomiast w kremowo-piżmowej nucie bazowej pachną akordy kokosu, wanilii i drewna.

So...? Vibin' Babygirl

So...? Vibin' Babygirl

mgiełka do ciała
140 ml

Kiedy czujesz się piękna, wiesz, że jesteś glamour i stajesz się pewna siebie! Ten kuszący kwiatowo-owocowo smakowity zapach otwierają słodkie nuty malin, moreli z akcentem bergamotki. W nucie serca można poczuć kwiatowe akordy różowej róży i heliotropu, dopełnione smakową kompozycją migdałów i waniliowych nut toffi.

So...? Vibin' Came to Slay

So...? Vibin' Came to Slay

mgiełka do ciała
140 ml

Kiedy twój nastrój jest zadziorny i bezczelny. Nie bierz więźniów, Szefowo, to Ty wiesz, czego chcesz! Ten seksowny kwiatowo-owocowy zapach otwiera się rozkosznym bukietem gruszki i maliny. W nucie serca kryją się kuszące nuty jaśminu i kwiatu pomarańczy, a akordy słodkich przypraw podkreślają nuty drzewa sandałowego i wanilii.

So...? Vibin' Wild Child

So...? Vibin' Wild Child

mgiełka do ciała
140 ml

Kiedy twój duch jest nieokiełznany. Jesteś kreatywna, dzika i szukasz adrenaliny! Ten świeży, kwiatowo-owocowy zapach otwierają nuty truskawki, pomarańczy, czarnej porzeczki i słodkie akordy kwiatowe. W nucie serca czuć fiołek, jaśmin i irys ze smakowitym akcentem waty cukrowej i karmelu. W nucie bazowej dominują akordy wysuszonego drewna, drzewa sandałowego i wanilii.