This web page requires JavaScript to be enabled.

JavaScript is an object-oriented computer programming language commonly used to create interactive effects within web browsers.

How to enable JavaScript?

[Body Mist by So...? - produkty]
So...? Pink Grapefruit

So...? Pink Grapefruit

mgiełka do ciała
100 ml

Tropikalny koktajl ze świeżych cytrusów, uzupełniony owocowymi nutami mango i marakui. Zabierz mgiełkę ze sobą na wakacje, aby odświeżać skórę się podczas podróży. Odkryj pełną gamę dziesięciu mgiełek do ciała So…? Od słodkich i owocowych zapachów aż po świeże, kwiatowe nuty. Mgiełka 100 ml wystarczy na ponad 600 aplikacji.

So...? Peony Petals

So...? Peony Petals

mgiełka do ciała
100 ml

Pachniesz świeżym aromatem delikatnych nut kwiatowych dzięki wyjątkowej mgiełce do ciała So…? Peony Petals. Zapach otwierają owocowe nuty soczystej brzoskwini, piwonii oraz akordy morskie. Nuty kwiatów wiśni, bursztynu i drzewa cedrowego dopełniają ten kobiecy zapach. Prawdziwa kwiatowa fantazja! Odkryj pełną gamę dziesięciu mgiełek do ciała So…? Od słodkich i owocowych zapachów aż po świeże, kwiatowe nuty. Mgiełka 100 ml wystarczy na ponad 600 aplikacji.

So...? Strawberry & Cream

So...? Strawberry & Cream

mgiełka do ciała
100 ml

Zapach zainspirowany letnimi deserami to orzeźwiająca mieszanka soczystej truskawki, słodkiej wanilii i schłodzonej bitej śmietany. Pyszny dodatek do torebki! Odkryj pełną gamę dziesięciu mgiełek do ciała So…? Od słodkich i owocowych zapachów aż po świeże, kwiatowe nuty. Mgiełka 100 ml wystarczy na ponad 600 aplikacji.

So...? Red Velvet

So...? Red Velvet

mgiełka do ciała
100 ml

Ten smakowity zapach jest tak przyjemny jak aromat ciasta czekoladowego… W nucie głowy zmieszano zapach bursztynu, fasolki tonka i cedru. W nucie serca uwalniane są akordy piwonii, fiołka i płatków kwiatu wiśni, by w nucie bazowej zamknąć zapach bergamotką, brzoskwinią i pianą morską. Odkryj pełną gamę dziesięciu mgiełek do ciała So…? Od słodkich i owocowych zapachów aż po świeże, kwiatowe nuty zapachowe. Mgiełka 100 ml wystarczy na ponad 600 aplikacji.

So...? Rose Petals

So...? Rose Petals

mgiełka do ciała
100 ml

Tę delikatną mieszankę zapachową otwiera bukiet różowych i białych róż, który został uzupełniony zapachem konwalii. Niezwykle romantyczny i kobiecy zapach, który gwarantuje kwiatowa rozkosz od świtu aż do zmierzchu. Odkryj pełną gamę dziesięciu mgiełek do ciała So…? Od słodkich i owocowych zapachów aż po świeże, kwiatowe nuty. Mgiełka 100 ml wystarczy na ponad 600 aplikacji.

So...? Sparkling Tea

So...? Sparkling Tea

mgiełka do ciała
100 ml

Mgiełka do ciała So…? Sparkling Tea oferuje orzeźwiające akordy zielonej herbaty, które łączą się z nutami bergamotki i mandarynki. Lekka butelka idealnie nadaje się do torebki, byś mogła używać swojej mgiełki w ciągu dnia, kiedy tylko zechcesz. Odkryj pełną gamę dziesięciu mgiełek do ciała So…? Od słodkich i owocowych zapachów aż po świeże, kwiatowe nuty. Mgiełka 100 ml wystarczy na ponad 600 aplikacji.

So...? Watermelon

So...? Watermelon

mgiełka do ciała
100 ml

Mgiełka So…? Watermelon to musujący, orzeźwiający koktajl zapachowy, który otwierają soczyste nuty arbuza, wzmocnione świeżymi akordami malin i kwiatu jabłoni. Zapach idealny do noszenia na każdą okazję! Odkryj pełną gamę dziesięciu mgiełek do ciała So…? Od słodkich i owocowych zapachów aż po świeże, kwiatowe nuty. Mgiełka 100 ml wystarczy na ponad 600 aplikacji.

So...? Vanilla Milkshake

So...? Vanilla Milkshake

mgiełka do ciała
100 ml

Świeży i przyjemny zapach mgiełki do ciała z klasycznymi nutami słodkiej wanilii uzupełniony został kuszącą mieszanką brzoskwini i śliwki. Odkryj pełną gamę dziesięciu mgiełek do ciała So…? Od słodkich i owocowych zapachów aż po świeże, kwiatowe nuty. Mgiełka 100 ml wystarczy na ponad 600 aplikacji.

So...? Musk

So...? Musk

mgiełka do ciała
100 ml

Szukasz eleganckiego zapachu na co dzień? Poznaj So…? Musk – wyrafinowany zapach z nutami bergamotki, drzewa sandałowego i pudrowego piżma o ciepłym, eleganckim aromacie. To energetyczny kobiecy zapach zamknięty w poręcznej butelce. Odkryj pełną gamę dziesięciu mgiełek do ciała So…? Od słodkich i owocowych zapachów aż po świeże, kwiatowe nuty. Mgiełka 100 ml wystarczy na ponad 600 aplikacji.

So...? Fresh Floral

So...? Fresh Floral

mgiełka do ciała
100 ml

Intensywna mieszanka akordów brzoskwini i kwiatów piwonii tworzy cudownie świeży, kwiatowy zapach. Ciesz się aromatem lata w dowolnym miejscu i czasie. Odkryj pełną gamę dziesięciu mgiełek do ciała So…? Od słodkich i owocowych zapachów aż po świeże, kwiatowe nuty. Mgiełka 100 ml wystarczy na ponad 600 aplikacji.