This web page requires JavaScript to be enabled.

JavaScript is an object-oriented computer programming language commonly used to create interactive effects within web browsers.

How to enable JavaScript?

[Miss So...? - produkty]
Miss So...? Love Potion

Miss So...? Love Potion

woda odświeżająca
50 ml

Woda odświeżająca Miss So…? Love Potion z owocami leśnymi i jaśminem. Miss So…? Love Potion to zapach, który oczaruje i przyciągnie serce każdego, kto zasługuje na Twoją uwagę! Niepokorne nuty zapachowe dzikich jagód i jabłek łączą się ze zniewalającą nutą jaśminu, aby następnie odsłonić zapach drzewa sandałowego i piżma.

Miss So...? Midnight Magic

Miss So...? Midnight Magic

woda odświeżająca
50 ml

Woda odświeżająca Miss So…? Midnight Magic z orientalną wanilią i pralinkami. Z każdą kroplą wody toaletowej Miss So…? Midnight Magic przeżyjesz jeszcze raz ten magiczny moment, gdy księżyc wschodzi, a Ty czekasz na nowy dzień i czujesz, że wszystko jest możliwe. Orzeźwiające nuty nektarynki i truskawki , które otwierają zapach, uzupełnione są tajemniczymi nutami orientalnej wanilii i pralinek.

Miss So...? Secret Crush

Miss So...? Secret Crush

woda odświeżająca
50 ml

Woda odświeżająca Miss So…? Secret Crush z piwonią i piżmem. Inspirowana tajemnicą niewinnej miłości woda toaletowa Miss So… ? Secret Crush przenosi zmysły na pola pełne kwitnących piwonii i wiśni. Następnie zapach przechodzi w owocowe akordy dojrzałej moreli, by na końcu otulić skórę zapachem bursztynu i piżma.

Miss So...? Daydream

Miss So...? Daydream

woda odświeżająca
50 ml

Woda odświeżająca Miss So…? Daydream z białą czekoladą i granatem. Niech Twoje marzenia się spełnią! Zapach wody toaletowej Miss So…? Daydream otwierają nuty owocowe granatu i gruszki, przechodząc w smakowite akordy białej czekolady i karmelu, by na koniec dnia zostawić na skórze aromatyczny ślad drzewa sandałowego i bursztynu.