This web page requires JavaScript to be enabled.

JavaScript is an object-oriented computer programming language commonly used to create interactive effects within web browsers.

How to enable JavaScript?

[New York Yankees For Woman]

Sport, świeżość, witalność i miejski styl – tak można w skrócie zdefiniować wody toaletowe marki z New York Yankees™ – jednej z najbardziej znanych drużyn baseballowych na świecie. Marka z nowojorskim rodowodem jest przeznaczona dla osób, które lubią podkreślać aktywny styl życia.

Najbardziej znanym symbolem Major League Baseball (MLB), czyli najstarszej i najbardziej utytuowanej ligii sportowej w Stanach Zjednoczonych są czapki z daszkiem tzw. baseball’ówki - są zarówno bardzo modnym, współczesnym uzupełnieniem stroju, jak i prawdziwym amerykańskim klasykiem. Czapki MLB stały się symbolem mody, który przenosi grę w piłkę z boiska na miejskie ulice. Z kolei New York Yankees (NYY) to jeden z najsłynniejszych i najbardziej utytułowanych klubów baseballowych na świecie. Logo NYY jest jednym z symboli Nowego Jorku.

New York Yankees baseball hat
New York Yankees for woman - eau de toilette

New York Yankees

Woda toaletowa dla kobiet
30 ml / 50 ml

Typ zapachu kwiatowo-owocowo-drzewny. Zapach otwiera peonia, mandarynka i akordy morskie. W nucie serca dominują kwiatowe akordy róży i konwalii z dodatkiem brzoskwini. Zapach dopełnia w nucie bazowej piżmo i drzewo sandałowe. Nuty mandarynki, piwonii, konwalii, piżma, drzewa sandałowego tworzą zrównoważoną i wyrafinowaną mieszankę damskiego zapachu. Sport, świeżość, witalność i miejski styl są zawarte w zapachu New York Yankees ™.

Woda New York Yankees dla kobiet laureatem prestiżowej nagrody

New York Yankees - Glammies Award 2020

PRODUKTY