This web page requires JavaScript to be enabled.

JavaScript is an object-oriented computer programming language commonly used to create interactive effects within web browsers.

How to enable JavaScript?

[New York Yankees For Man]

Sport, świeżość, witalność i miejski styl – tak można w skrócie zdefiniować wody toaletowe marki z New York Yankees™ – jednej z najbardziej znanych drużyn baseballowych na świecie. Marka z nowojorskim rodowodem jest przeznaczona dla osób, które lubią podkreślać aktywny styl życia.

Najbardziej znanym symbolem Major League Baseball (MLB), czyli najstarszej i najbardziej utytuowanej ligii sportowej w Stanach Zjednoczonych są czapki z daszkiem tzw. baseball’ówki - są zarówno bardzo modnym, współczesnym uzupełnieniem stroju, jak i prawdziwym amerykańskim klasykiem. Czapki MLB stały się symbolem mody , który przenosi grę w piłkę z boiska na miejskie ulice. Z kolei New York Yankees (NYY) to jeden z najsłynniejszych i najbardziej utytułowanych klubów baseballowych na świecie. Logo NYY jest jednym z symboli Nowego Jorku.

New York Yankees baseball hat
New York Yankees style

Teraz marka NYY stworzyła dwie nowe wody toaletowe dla niej i dla niego z logo NYY zostały stworzone z myślą o pewnych siebie kobietach i mężczyznach, którzy interesują się sportem, kibicowaniem i chcą to wyrazić przez ubiór i zapach.

New York Yankees for man - eau de toilette

New York Yankees

Woda toaletowa dla mężczyzn
30 ml / 100 ml

Typ zapachu: cytrusowy-wodny-aromatyczny-piżmowy. W nucie głowy dominują akordy morskie i cytrusowe oraz melon, które podkreślają zdecydowany i nowoczesny charakter wody toaletowej. Natomiast nuta serca to typowo kwiatowe akordy – fiołka, jaśminu peonii. Całość wieńczą w nucie bazowej akordy bursztynu, piżma, paczuli i gałki muszkatołowej. Nuty bergamotki, melona, jaśminu, piżma i bursztynu tworzą zrównoważoną i wyrafinowaną mieszankę męskiego zapachu.

Woda toaletowa New York Yankees dla mężczyzn jest laureatem prestiżowej nagrody

New York Yankees - Love Cosmetics Awards 2020

PRODUKTY