This web page requires JavaScript to be enabled.

JavaScript is an object-oriented computer programming language commonly used to create interactive effects within web browsers.

How to enable JavaScript?

[MBeauty - platki oczyszczajace - produkty]
 Bąbelkowy płatek oczyszczający

Bąbelkowy płatek oczyszczający

Bąbelkowy płatek oczyszczający to detoksykujący płatek nasączony pieniącymi się składnikami, które delikatnie oczyszczają i rozjaśniają zabrudzoną czy zanieczyszczoną skórę. Innowacyjne bąbelki usuwają brud i pozostałości makijażu oraz oczyszczają skórę.

 Złuszczający płatek Gommage

Złuszczający płatek Gommage

Płatek oczyszczający Gommage redukuje martwy naskórek i skutecznie usuwa kurz. Delikatnie i głęboko oczyszcza pory, nie uszkadzając naskórka, dzięki czemu skóra staje się promienna, nawilżona i gładka. W skład emulsji wchodzi ekstrakt z rozmarynu, ekstrakt z rumianku, ekstrakt z liści zielonej herbaty, hydrolat z liści oczaru. Jak stosować? Wsuń palce w płatek i delikatnie masuj skórę białą stroną płatka przez 2-3 minuty, unikając okolic oczu i ust. Odwróć płatek i delikatnie pocieraj zieloną stroną, koncentrując się na obszarach nosa, brody i czoła.

 Płatek oczyszczająco - peelingujący<br> z kwasem AHA

Płatek oczyszczająco - peelingujący
z kwasem AHA

Płatek peelingujący z kwasem AHA pomaga nawilżyć i rozjaśnić skórę oraz poprawić koloryt cery. Ten innowacyjny płatek nasączony kwasem AHA jest szybkim i łatwym domowym sposobem łagodnego złuszczania skóry i jej nawilżenia. Płatek został również wzbogacony o kwas glikolowy, wyciąg z owoców bananowca plamistego, wyciąg z kory wierzby, wyciąg z owoców jabłoni rajskiej, wyciąg z drzewa herbacianego. Jak stosować? Wsuń palce w płatek i delikatnie masuj skórę białą stroną płatka, unikając okolic oczu i ust. Odwróć płatek i delikatnie przetrzyj skórę żółtą stroną, skupiając się na okolicach nosa, brody i czoła.