This web page requires JavaScript to be enabled.

JavaScript is an object-oriented computer programming language commonly used to create interactive effects within web browsers.

How to enable JavaScript?

[Aoura - wody perfumowane - produkty]
NOWOŚĆ
Aoura Midnight Passion

Aoura Midnight Passion

mgiełka do ciała
220 ml

Przeżyj przygodę z prawdziwym kwiatowo-bursztynowym zapachem gourmand mgiełki do ciała Aoura Midnight Passion z kuszącymi nutami gorzkiej pomarańczy i anyżu. Rozkoszuj się zapachem róży i migdałów zanim stracisz poczucie czasu. W nucie bazowej otul się akordami fasoli tonka, kremowej wanilii i drzewa sandałowego.

NOWOŚĆ
Aoura Pretty Woman

Aoura Pretty Woman

mgiełka do ciała
220 ml

Delikatny zapach mgiełki do ciała Aoura Pretty Woman uwalnia zachwycającą kwiatową i korzenną melodię z nut bergamotki i gruszki. W kobiecej nucie serca rozkwitają płatki róż i orzeźwiająca woda różana. Następnie wyczuwamy słodkie nuty wanilii z akordami piżma i paczuli, które ukazują wewnętrzne piękno i pewność siebie każdej kobiety.

NOWOŚĆ
Aoura Love Rush

Aoura Love Rush

mgiełka do ciała
220 ml

Mgiełka do ciała Aoura Love Rush to owocowa, orientalna kompozycja z nutą wanilii, która przypomina o tym, jak wspaniale jest się zakochać. Ten zapach otwierają nuty bergamotki, czarnej porzeczki i gruszki, by uchwycić emocje związane z zauroczeniem. W nucie bazowej daj się ponieść akordom praliny, paczuli i bursztynu. Załóż swoją ulubioną sukienkę, spryskaj się tym zapachem i ruszaj na randkę.

Aoura Love Rush

Aoura Love Rush

woda perfumowana
100 ml

Woda perfumowana Aoura Love Rush to owocowa, orientalna kompozycja z nutą wanilii, która przypomina o tym, jak wspaniale jest się zakochać. Ten zapach otwierają nuty bergamotki, czarnej porzeczki i gruszki, by uchwycić emocje związane z zauroczeniem. W nucie bazowej daj się ponieść akordom praliny, paczuli i bursztynu. Załóż swoją ulubioną sukienkę, spryskaj się tym zapachem i ruszaj na randkę.

Aoura Pretty Woman

Aoura Pretty Woman

woda perfumowana
100 ml

Delikatny zapach wody perfumowanej Aoura Pretty Woman uwalnia zachwycającą kwiatową i korzenną melodię z nut bergamotki i gruszki. W kobiecej nucie serca rozkwitają płatki róż i orzeźwiająca woda różana. Następnie wyczuwamy słodkie nuty wanilii z akordami piżma i paczuli, które ukazują wewnętrzne piękno i pewność siebie każdej kobiety.

Aoura Hot Cherry

Aoura Hot Cherry

woda perfumowana
100 ml

Woda perfumowana Aoura Hot Cherry to kompozycja orientalno - owocowa, która przemówi do Twojej zmysłowej duszy. Ten zniewalający zapach otwierają nuty grejpfruta, mango i bergamotki, przechodząc w akordy wiśni zmieszanej z jaśminem i tuberozą. W finale zapach uwalnia aromaty praliny i bursztynu, dając poczucie ciepła i zmysłowości.

Aoura Secret Envy

Aoura Secret Envy

woda perfumowana
100 ml

Odkryj swoje pragnienia dzięki wodzie perfumowanej Aoura Secret Envy. Ten uwodzicielski i tajemniczy zapach otwierają owocowe nuty gruszki i bergamotki. W nucie serca rozkwita konwalia, wetyweria i jaśmin. W finale - zapach wzbogacony o drzewną bazę wanilii i paczuli – odsłoni sekret Twojego piękna.

Aoura Midnight Passion

Aoura Midnight Passion

woda perfumowana
100 ml

Przeżyj przygodę z prawdziwym kwiatowo-bursztynowym zapachem gourmand wody perfumowanej Aoura Midnight Passion z kuszącymi nutami gorzkiej pomarańczy i anyżu. Rozkoszuj się zapachem róży i migdałów zanim stracisz poczucie czasu. W nucie bazowej otul się akordami fasoli tonka, kremowej wanilii i drzewa sandałowego.