This web page requires JavaScript to be enabled.

JavaScript is an object-oriented computer programming language commonly used to create interactive effects within web browsers.

How to enable JavaScript?

[So...? Sorry Not Sorry - produkty]
ODPOWIEDNIE
DLA WEGAN
Odpowiednie dla wegan
NIETESTOWANE
NA ZWIERZĘTACH
Nietestowane na zwierzętach
OPAKOWANIA
DO RECYKLINGU
Opakowania do recyklingu
So...? Sorry Not Sorry Just Spray It

So...? Sorry Not Sorry Just Spray It

mgiełka do ciała
200 ml

Na co czekasz? To takie proste – po prostu spryskaj się Kochana i podziękuj nam później! So…? mgiełka do ciała Just Spray It to odświeżający zapach, który rozpieszcza zmysły kwiatowymi i owocowymi nutami. Słodkie maliny mieszają się z jaśminem, groszkiem, heliotropem, a w nucie bazowej przebija piżmo i plumeria. To doskonały zapach na co dzień!

So...? Sorry Not Sorry Spray My Way

So...? Sorry Not Sorry Spray My Way

mgiełka do ciała
200 ml

Spryskaj się właśnie tą mgiełką dziewczyno, poczujesz nieodparty zapach! Rozpyl mgiełkę do ciała So…? Spray My Way i zanurz ciało w smakowitych nutach przepysznego arbuza. Mmm… Ten soczysty owocowy zapach zbudowany jest wokół apetycznego arbuza, chrupiącego zielonego jabłka i soczystej gruszki. Następnie poczujesz zapach melona i słodkich jagód, wszystko zostało zrównoważone kremowym białym piżmem.

So...? Sorry Not Sorry Lookin' Good

So...? Sorry Not Sorry Lookin' Good

mgiełka do ciała
200 ml

Wyglądam dobrze, czuję się świetnie! So…? Lookin ’Good mgiełka do ciała to orzeźwiający, lekko słodki zapach, który pobudza zmysły. Zapach otwierają kremowe nuty ananasa i kokosa, przechodząc następnie w nuty brzoskwini, róży oraz ciepłej zmysłowej bazy drzewa sandałowego i wanilii. Ten odświeżający zapach przyciągnie uwagę innych i sprawi, że nie przejdziesz niezauważona.

So...? Sorry Not Sorry Good Vibes

So...? Sorry Not Sorry Good Vibes

mgiełka do ciała
200 ml

Spryskaj ciało i poczuj dobre wibracje! Mgiełka do ciała So…? Good Vibes uwalnia orzeźwiający, kwiatowo-migdałowy zapach, który rozpieszcza zmysły pozytywną energią! Ciepłe i przyjemne nuty słodkich migdałów, kwiatu wanilii i pudrowego akordu przechodzą w drzewne nuty, by ukoronować zapach piżmowym akcentem.