This web page requires JavaScript to be enabled.

JavaScript is an object-oriented computer programming language commonly used to create interactive effects within web browsers.

How to enable JavaScript?

[Palacio]

Czeska marka Palacio istnieje od 2002 roku. Firma Palacio jest producentem kosmetyków ziołowych i eksportuje je do wielu krajów europejskich. Produkcja odbywa się w Czechach.

Wszystkie kosmetyki powstają zgodnie z Dobrą Praktyką Wytwarzania (GMP), zapewniając, że produkty są stale kontrolowane zgodnie z normami jakości. Kosmetyki posiadają wszystkie certyfikaty, które są obowiązkowe w UE – wszystkie produkty są notyfikowane na portalu CPNP.

Good Manufacturing Practice

PRODUKTY

Palacio Ziołowy żel z olejem konopnym FORTE

Palacio Ziołowy żel z olejem konopnym FORTE

żel do masażu
200 ml

Ziołowy żel z olejem z nasion konopi 5% (Cannabis Sativa L. Angiospermae), miętą pieprzową, wyciągiem z kasztanowca, żywokostu, kamfory i eukaliptusa. Żel przeznaczony jest do masażu, przynosi ukojenie w bólach mięśni, ścięgien i stawów. Masaż mięśni i stawów zmniejsza zmęczenie, poprawia krążenie, rozgrzewa oraz niweluje sztywność mięśni. Zawiera tłoczony na zimno olej konopny, który ma korzystny wpływ na regenerację suchej i popękanej skóry.

Palacio Żel do masażu z jadem węża

Palacio Żel do masażu z jadem węża

żel do masażu
200 ml

Masaż skóry żelem z jadem węża pomaga rozluźnić, zregenerować, zrelaksować mięśnie. Żel zawiera również ekstrakty z leczniczych ziół, co pomaga zniwelować zmęczenie. Żel wzbogacony ekstraktem z orzechów laskowych, kasztanowca i jałowca. Substancja czynna: SYN-AKE oparta jest na syntezie jadu trwożnicy Waglera. Masaż skóry żelem z jadem węża, do stosowania przed wysiłkiem fizycznym lub w jego trakcie, pomaga zapobiegać skurczom, co zwiększa wydajność mięśni.

Palacio Cannabis Flex Gel Rozgrzewający

Palacio Cannabis Flex Gel Rozgrzewający

żel do masażu
380 ml

Rozgrzewający żel do masażu zawiera wyciąg z suszonych owoców papryki ostrej, która działa rozgrzewająco na powierzchnię skóry. Żel zawiera również olej tłoczony na zimno z konopi (5%), który ma również pozytywny wpływ na skórę wysuszoną i spierzchniętą. Pomaga przyśpieszyć regenerację i odnowę bariery ochronnej skóry. Idealny do masażu zmęczonych mięśni, stawów i ścięgien dzięki czemu poprawia krążenie krwi, relaksuje i niweluje napięcie mięśni.